Nalíčiť

33 Účtov na Instagrame, ktoré je potrebné dodržať pre zábavu plnú sviatkov


Predtým, ako pôjdete na prázdniny domov, uistite sa, že ste vyzbrojení knihami, časopismi a množstvom zábavných ľudí, ktorých môžete sledovať na Instagrame. Ak ste ako my, hľadáte niekoho s uhlom krásy, máme vás zakryté. Od Drew Barrymore po vizážistku Beau Nelson a kozmetickú riaditeľku Vogue.com Catherine Piercy, títo chlapci poznajú svoje veci.

Beauty Blitz, @beautyblitz
bývalý V štýle editorka krásy a zakladateľka BeautyBlitz.com Polly Blitzerová prichytí všetky najnovšie kozmetické výrobky - myslite na to ako na vizuálny nákupný zoznam nabudúce, keď pôjdete do drogérie.

Brooke Wall, @brooke_wall
Zakladateľ skupiny The Wall Group, ktorá opakuje desiatky našich obľúbených umelcov v oblasti vlasového a maskérskeho umenia, dokáže byť všade naraz - a robiť pekné fotografie na ceste!

Catherine Piercy, @ catherinepvogue
Ak sa chcete zoznámiť s tým, čo sa deje na stránke Vogue.com týkajúcej sa krásy, postupujte podľa krásnej riaditeľky stránky Catherine Piercy.

Alexa Chung, @chungalexa
Britka it-girl netají tajomstvom svojej lásky ku všetkým krásam. Je tvárou L'Oreal a práve vyšľahala kolekciu pre Eyeko. Nasledujte jej dobrodružstvo!

Cindy Crawford, @cindycrawford
Medzi jej desaťročnou kariérou, jej vlastnou líniou starostlivosti o pleť a stále nabitým programom natáčania model supermodelky pozná svoje veci.

CND, @ svet
Umelci CND bičujú niektoré z najviac inšpirovaných umeleckých dráhových nechtov; sledujte ich prácu v zákulisí.

Deborah Lippmann, @ Deborahlippmann
Možno je známa svojimi skvelými leskmi na nechty, ale manikérka stále pracuje na natáčaní, celebritách a vývoji nových odtieňov pre svoju rovnomennú kolekciu.

Drew Barrymore, @drewbarrymore
Len málo celebrít je tak praktických s výrobkami, ktoré nesú svoje meno ako Drew Barrymore. Nasledujte ju a pozrite sa, ako sa kvetina vyrába.

Elaine Welteroth, @elainewelteroth
follow Teen VogueJe riaditeľkou krásy a zdravia a budete chcieť byť jej najlepším priateľom sľubom.

Emmy Rossum, @ emmyrossum

Nehanebný herec je docela feťák krásy! Zostaňte naladení na make-up, ktorý musíte mať na webe budúci týždeň.

George Papinikolas, @georgepapanikolas
Muž, ktorý si vzal Kim Kardashian blond farby jej sestry, rovnako ako reťazec ďalších lesklých, zvýraznené hviezdami v salóne LA Andyho Lecompteho.

Georgie Eisdell, @georgieeisdell
Vizážistka Georgie Eisdell pracuje s hŕstkou našich obľúbených hviezd, medzi ktoré patria Dianna Agron, Carey Mulligan a Rose Byrne. Na jej Instagramovom účte nájdete tajné ukážky nových produktov a zákulisia.

Giannandrea, @ giannandrea1
Drew, Heidi, Scarlett, Miley, Dakota - veľa šťastia pri hľadaní nádhernej hlavy vlasov, ktorú Giannandrea nedotkla. (Urobil vlasy pre našu streľbu Hannah Simone!)

Gloria Noto, @ Glorianoto
Vizážistka Gloria Noto spolupracuje s Shailene Woodley, Felicity Jones a Ashley Benson. V podstate budete chcieť kopírovať jej triky.

James Kaliardos, @ Jameskaliardos
Legendárny vizážista je zodpovedný za mnohé z vplyvných trendov dráhy, ktoré vidíte počas týždňa módy.

Jessica Alba, @ Jessicaalba
Medzi spustením Čestnej spoločnosti, natáčaním Sotva smrteľný, a vychovať dve deti, v krmive pre Albu nie je nedostatok životnej a krásy.

Jessica Biel, @jessicabiel
Biela uverejňuje svoje obľúbené vlasy a make-up a výrobky, ale ak sme úprimní, je to jej utorok s obrázkami psov Tiny, ktoré nás baví najviac.

Kate Lee, @kateleemakeup
Chanel, psy v okuliaroch a Kate Bosworth nájdete v krmive vizážistky Kate Lee. Potrebujeme povedať viac?

Khloe Kardashian, @ KhloeKardashian
Na základe výlučne Instagramu by sme uhádli, že Khloe je Kardashian najviac do krásy. Zamierte si na vlasy a make-up.

Matthew Vanleeuwen, @makeupmatthew
Trvalá žiara na herečkách ako Katie Holmes, Scarlett Johansson a Minka Kelly? Áno, to je všetko Matthew.

Man Repeller, @manrepeller
Ak ste jedným z mála ľudí, ktorí nezodpovedajú blogerke módy Leandra Medine, známej ako Man Repeller, choďte na to!

Mara Roszak, @mararoszak
Kaderník Mara Roszak uverejňuje úžasné vlasové inšpirácie, obrazy zákulisia svojich klientov (pracuje s Emmou Stone, Mila Kunis a Michelle Dockery) a veselé obrázky svojho psa Marca Silversteina.

Miranda Kerr, @mirandakerr
Novo slobodná mama je zaneprázdnená: každý mesiac má na hrsti časopisov, propaguje spoločnosť Kora Organics a zabíja ju v hre v štýle ulíc.

Nicole Richie, @ NicoleRichie
Strávte dosť času na krmive Richieho a budete presvedčení, že pazúry a hladké buchty sú kľúčom k vzhľadu rovnako elegantného ako dizajnér.

nylon@nylonmag
Indický magazín indie zdieľa našu lásku ku všetkým veciam krásy a Rihanny.

Erika Bearman, @oscarprgirl
Možno by urobila PR pre módnu značku, ale Oscar PR Girl pozná svoju krásu; uprednostňuje veľké vlasy, svetlé pery a zmyselné oči - samozrejme všetky ľadové.

Rachel Goodwin, @rachel_goodwin
Goodwin, vizážistka Chanel, gramy dobrého jedla a roztomilých detských obrázkov spolu so svojimi klientmi, ako sú Emma Stone, Kat Dennings a Cindy Crawford.

Rosie Huntington-Whiteley, @rosiehw
Model berie jej roztomilé šteniatko a hviezdnu šatník z celého sveta, aby zastrelil každého móda na Victoria's Secret. Toto je najbližší pohľad na jej módny, klusácky život!

Sephora, @sephora
Dobre, takže sme to zahrnuli naposledy, ale vzhľadom na nekonečný prúd krásnych produktov sme si mysleli, že to stálo za pripomenutie.

Ashley Madekwe, @smashybybell
Možno to bola herečka a blogerka módy, ale Madekwe predviedla na svojej Instagrame aj nádherné manikúry inšpirujúce vzhľad krásy, jasne červené pery.

Beau Nelson, @ Beau_nelson
Stále potrebujete inšpiráciu pre sviatočné party? Sledujte Beau Nelson. Vizážistka spolupracuje s Nikki Reedom, Jessicou Biel a Nicole Richie a vie niečo o dymovom oku.

Violet Grey, @ violetgrey
Webová stránka založená v Los Angeles sľubuje, že bude začiatkom budúceho roka sieťou krásy. Dovtedy si užívajte ich ašpiratívne fotografie (a krásne úvodníky na svojom webe beta).

Ying Chu, @yingchunyc
pôvabKozmetický riaditeľ získava intímny pohľad na nové výrobky (Chanel), legendy o kráse (Guido!) a to, čo cíti ako sprievod čerstvých nádherných kvetov.